09133239584

اصفهان

ساعت کاری 10:00-18:00

خدمات باز طراحی سایت وردپرس

زمانی بر حسب نیاز خود سایت خود را طراحی نموده اید و نصب قالب و افزونه وردپرس را انجام داده اید. . گذر زمان ، پیشرفت کسب ، کارهای مشابه و نیاز به قسمت های جدید باعث می گردد تا احساس کنید سایت کنونی شما دیگر جوابگو نیست ، در این حالت دو انتخاب برای شما پیش خواهد آمد :

  • اطلاعات سایت فعلی برای شما ارزشمند می باشد ، همچنین بسیاری از صفحات شما در موتورهای جستجو ایندکس گردیده اند و شما آمار بازدیدکنندگان قابل توجهی برای خود را در سایت خود دارید.
  • اطلاعات سایت شما برای شما اهمیت ندارد ، کلا سایت شما استانداردهای اولیه را برای ایندکس شدن در گوگل دارا نبوده و حتی در بعضی مواقع تمایل به اسم دامنه خود دارید.

در حالت اول یک انتخاب برای شما باقی نخواهد ماند و آن بازطراحی سایت شما می باشد.اگر سایت شما با وردپرس طراحی شده باشد ، خدمات باز طراحی برای شما هزینه زیادی در بر نخواهد داشت و این به دلیل وجود پوسته های بیشمار و هزینه های کم ان می باشد.و یا شما دوست دارید سایت پوسته کاملا اختصاصی داشته باشد ، در این حالت نیز خدمات باز طراحی سایت وردپرس شما نسبت به سایت اختصاصی هزینه کمتری در بر خواهد داشت و شما از مزیت داشتن اطلاعات قبلی بر خوردار خواهید شد و این یکی از مهم ترین مزیت های طراحی سایت با وردپرس می باشد..شرکت …تمامی این خدمات به شما ارائه خواهد داد.

در حالت دوم شما وارد فاز طراحی سایت وردپرس خواهید شد، دست شما در این حالت بسیار باز خواهد بود.پوسته های بسیار متفاوت با افزونه های کاربردی را می توان به راحتی برای شما راه اندازی کرد و دیگر نگران از دست دادن اطلاعات و صفحات فرود خود نخواهید بود .

خدمات باز طراحی سایت وردپرس

دلایل باز طراحی سایت وردپرس

  • پوسته واکنشگرا نیست ، یعنی در واقع بر اساس دستگاهها مختلف تغییر سایز و حالت نمی دهد و در دنیای امروز و با توجه به استفاده روز افزودن کاربرانی از گوشی های اندروید این مسئله جایگاه ویژه ای پیدا کرده است ، به نحوی که گوگل در سرچ کنسول خود امتیاز ویژه ای به mobile visibility داده است.
  • هسته وردپرس و ماژول های اساسی شما به روز رسانی گردیده و قالب قبلی شما سازگار با این تغییرات نمی باشد ، پس چاره ای به جز باز طراحی سایت وردپرسی نخواهید داشت.
  • استفاده از تگ های منسوخ شده ، موتورهای جستجو به این تگ های حساسیت داشته و از کاربران می خواهد از این تگ ها در سایت خود استفاده ننمایند.
  • کند بودن سایت ، و مهم بودن این اصل در سئو سایت چاره ای جز برطرف کردن آن و در بسیاری از مواقع باز طراحی سایت نخواهد گذاشت.
  • بعضی از پوسته ها از اسکریپت های دارای افکت استفاده می نمایند ، با توجه به پیشرفت طراحی در زمینه وب سایت و سوق آن به سمت طرح های ساده ، پس باز طراحی سایت وردپرس حل این مسئله می باشد.

یک تیم پشتیبانی وردپرس در تمامی مراحل می تواند راهنمای شما باشد.

مشاوره رایگان : 09133239584