09133239584

اصفهان

ساعت کاری 10:00-18:00

رفع خطای قالب و افزونه

رفع خطای قالب و افزونه یکی از متداول ترین اتفاقات در بکارگیری طراحی سایت وردپرسی می باشد.یکی از مزیت های بی نظیر وردپرس تنوع بی نظیر پوسته ها و پلاگین ها می باشد .در حالی که این تنوع می تواند مزیت ها بسیارخوبی داشته باشد، در عین حال می تواند سایت وردپرسی ما را دچار اختلال نماید.تداخل ها پلاگین ها وردپرس با یکدگیر ، به کار گیری پلاگین ها نال شده ، استفاده از قالب های ترجمه گردیده و ارائه شده در سایت های غیر معتبر می تواند دلیل بر تولید خطا باشد.

 

رفع خطای قالب و افزونه

 

راههای رفع خطای قالب و افزونه

یکی از راههای ساده برای حل این مشکل غیر فعال کردن افزونه ها و تست مجدد سایت می باشد، این راه حل بسیار مفید برای افراد مبتدی است، با این روش می توان افزونه دارای خطا را شناسایی و از روی وب سایت حذف ، و در صورت نیاز به کارایی آن افزونه های مشابه را نصب نمود.این را حل برای قالب (پوسته ها) نیز کاربرد دارد و در صورت مشکل دار بودن قالب ، قالب مناسب دیگری را نصب کرد.

را حل دیگر استفاده از حالت دیباگ  و یا خطایابی وردپرس است ، برای حل این مشکل باید برنامه نویس و پشتیبان وردپرس بوده و در این زمینه از تجربه کافی بر خوردار باشید .در  صورتی که توسعه دهنده وب نیستید ، می توان از تیم ایمن وردپرس برای رفع مشکلات خود کمک بگیرید. تیم ایمن وردپرس به عنوان تیم ارائه دهنده خدمات پشتیبانی وردپرس خوشحال خواهد بود که شما را برای موفق شدن کسب و کارتان یاری نماید.