09133239584

اصفهان

ساعت کاری 10:00-18:00

سفارش طراحی افزونه وردپرس اختصاصی

سفارش طراحی افزونه وردپرس اختصاصی برای مشتری گرامی به صورت کاملا انحصاری تولید می گردد و در اختیار هیچ مشتری دیگری قرار نخواهد گرفت.یکی از مزایای طراحی  افزونه وردپرس توسط تیم ایمن وردپرس ، چند زبانه بودن پلاگین های نوشته شده البته در صورت درخواست مشتری می باشد.یکی دیگر از مزایای طراحی افزونه وردپرس توسط تیم پشتیبان وردپرس ، سازگاری آن با قالب سایت وردپرس شما می باشد.پنل اختصاصی در قسمت مدیریت و داشبورد سایت و داشتن جدول اختصاصی در دیتابیس از مزایای ، سفارش طراحی افزونه وردپرس به تیم ایمن وردپرس می باشد.

سفارش طراحی افزونه وردپرس اختصاصی

طراحی افزونه وردپرس

طراحی افزونه وردپرس توسط بسیاری از کمپانی های مهم و مطرح جهان انجام میگیرد.با وجود تمامی افزونه قوی طراحی شده توسط شرکت های مختلف ، بعضی مواقع نیاز به طراحی افزونه اختصاصی مطابق با نیازهای سازمان و یا شرکت دیده می شود.شاید افزونه های موجود یک سری از نیازهای شما یا سازمان شما را برطرف نماید ولی این افزونه ها دارای معایبی نیز هستند.

1-این افزونه ها در صورتی که پولی باشند (که اصولا افزونه های مهم پولی هستند )، هزینه سالانه به صورت دلاری از مشتری دریافت دریافت می گردد

2-این افزونه ها بومی نیستند و برای کاربران مبتدی کمی مشکل ساز هستند.

3-نیاز به فارسی سازی افزونه ها می باشد.

4-این افزونه های دارای امکانات بسیار زیادی هستند که کاربر زمان استفاده از دچار مشکل می شوند و بین امکانات مختلف دچار سردرگمی می گردند.

5-ارتقا و تغییرات درون این نوع افزونه ها بسیار مشکل و پیچیده و در بسیاری از مواقع غیر ممکن خواهد بود.

پس بهترین راه حل طراحی افزونه وردپرس توسط یک تیم حرفه ای می باشد.تیم پشتیبانی وردپرس ایمن تیم همیشه در کنار شما خواهد بود.

سفارش پلاگین نویسی وردپرس اختصاصی

سفارش پلاگین نویسی وردپرس اختصاصی ابتدا توسط مشتری داده می شود.از طریق فرم زیر نام سایت ، و شرح افزونه ای که مد نظر شما است داده و به دست تیم خواهد رسید.ایمن تیم بر اساس نیازهای شما و زمانی که پروژه نیاز به تولید افزونه دارد ، هزینه و زمان برآورد می گردد و به شما مشتری عزیز اعلام می شود.تیم پشتیبانی وردپرس ایمن تیم ، افزونه های سفارشی مشتری را بر اساس نیازهای مشتری و کاملا منطبق با تمامی نسخه های وردپرس و بدون تداخل با سایر افزونه ها طراحی و برنامه نویسی می نماید.نصب و تنطیمات این پلاگین توسط خود تیم بر روی سایت وردپرسی شما قرار می گیرد. نگران هزینه نباشید تیم ایمن وردپرس بر سر هزینه پلاگین سفارشی وردپرس سایت شما، نهایت رضایت مشتری را در نظر خواهد گرفت تا هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت رضایت صد درصدی مشتری را حاصل نماید.

سفارش طراحی افزونه وردپرس اختصاصی

ساخت پلاگین اختصاصی وردپرس

ساخت پلاگین اختصاصی وردپرس ، علاوه بر نیاز داشتن بر علم برنامه نویسی php  ، html ، jquery  و …..نیاز به آشنایی به معماری خود وردپرس دارد.وردپرس دارای هوک های و فیلترهای بسیاری می باشد که عملا کدنویسی پلاگین های بر اساس همین هوک ها نوشته و پیاده سازی می گردد.افرادی که پلاگین نویسی و افزونه نویسی وردپرس را به نحو احسنت انجام میدهند با تمامی این هوک ها آشنا و مسلط هستند.انتساب کد در جایگاه مناسب به هوک ها و توابع مناسب عملا سختی کار در نوشت پلاگین سفارشی اختصاصی می باشد.

طراحی سایت وردپرس به همراه طراحی افزونه وردپرس توسط یک تیم پشتیبانی وردپرس قوی راه را برای شما هموارتر می نماید.سازگار بودن افزونه با سئو سایت و افزونه های سئو یکی دیگر از مزایای تولید افزونه توسط تیم ایمن وردپرس می باشد.

برای آموزش پلاگین اختصاصی کلیک نمایید.

برای سفارش پلاگین اختصاصی خود هم اکنون تماس بگیرید.

مشاوره رایگان : 09133239584

نمونه پلاگین ها ی اختصاصی نوشته شده برای مشتری ، با قابلیت های چند زبانه و اتصال به درگاه های بین المللی از جمله پی پال

جهت سفارش طراحی افزونه وردپرس اختصاصی از طریق فرم زیر نیز می توانید اقدام نمایید.نتیجه به صورت ایمیل و یا تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد.