09133239584

اصفهان

ساعت کاری 10:00-18:00

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت با وردپرس در واقع با تقاضای بیشتر صاحبان کسب و کار علاوه بر محبوبیت بیشتر این cms  به گسترش پذیری آن نیز کمک نموده است.نه تنها در ایران بلکه در تمامی دنیا وردپرس و سایت های وردپرسی هر روز در حال افزایش هستند و در کنار آن نیز کدنویسان نیز تمایل بیشتری به گسترش افزونه های این سیستم مدیریت محتوا دارند.قالب های متعدد و زیبا ، پلاگین هایی با امکانات منحصر به فرد که می توان به تمامی نیازهای یک سایت شرکتی تا یک سیستم پیچیده را جوابگو باشد همه دلیل بر محبوبیت وردپرس می باشد.

پنل مدیریت آسان و واکنشگرا ، باعث شده بسیاری از افراد تولید کننده محتوا  و وب مستران تمایل بیشتری به وردپرس نشان دهند و مدیران نیز برای داشتن انتخاب افراد بیشتر سایت خود را با وردپرس طراحی نمایند.

آموزش طراحی سایت با وردپرس

یکی دیگر از دلایل استفاده از سایت های وردپرس آموزش های بسیار این مدیریت محتوا محبوب می باشد.به هر زبان و در هر کشوری که باشید به جرات می توان گفت هیچ سیستم مدیریت محتوایی به اندازه وردپرس آموزش جامع و متعدد   نخواهد داشت.آموزش های که با زبان ساده و در چند دقیقه کاربرانی در هر سطح از جمله برنامه نویسان php  تا افراد آشنا به وب به راحتی می توانند از آن استفاده نموده و سایت خود را راه اندازی نمایند.

پشتیبانی سایت وردپرس

دلیل دیگر استفاده از سایت های وردپرسی انعطاف پذیری آن و عدم وابستگی به تیم طراح سایت می باشد.فرض کنید فردی سایت شرکتی و یا سایت فروشگاهی با سیستمی غیر از وردپرس طراحی نموده ، این فرد برای کوچکترین تغییرات مانند اضافه کردن یک فرم ساده به تیم برنامه نویس وابسته می شود و این یعنی هزینه و زمان. در صورتی که ساخت سایت با وردپرس علاوه بر حذف این هزینه و زمان ، انتخاب های متعددی به صاحبان سایت های وردپرسی خواهد داد و دیگروابسته به شرکت و یا تیم خاصی نخواهند بود و در صورت نیاز به تغییرات ، با تیم پشتیبانی وردپرس می توانید نیازهای خود را برطرف نمایید.

باید توجه کرد تمامی پلاگین ها قرار گرفته در مخزن وردپرس از لحاظ امنیت تست گردیده و این خود اطمینانی به کاربران استفاده کننده از سایت ها وردپرسی خواهد داد.تا تاریخ تولید این مقاله تعداد 55.121 پلاگین استاندارد در مخرن وردپرس به صورت رایگان موجود می باشد.

طراحی سایت وردپرس

نسخه موبایل وردپرس

یکی دیگر از قابلیت های محبوب ورپرس اضافه شدن نسخه موبایل می باشد.علاوه بر app  موجود درمخزن ورپرس که می توان با استفاده از پست های خود را تولید و منتشر کرد ، بسیاری از قالب های وردپرسی نسخه موبایل نیز همراه خود دارند.

سئو سایت در طراحی سایت با وردپرس

علاوه بر محبوب بودن سایت های وردپرسی برای موتورهای جستجو ، پلاگین های بسیار مفیدی برای بهبود سئو سایت وردپرسی وجود دارد این پلاگین ها دارای راهنمای بسیار جامع و امکانات فوق العاده برای بالا بردن ترافیک سایت وردپرس و بهینه سازی سئو آن می باشد از جمله این پلاگین ها Yoast SEO و All in One SEO Pack را می توان نام برد.

پوسته سایت در طراحی سایت وردپرس

به جرات می توان گفت هیچ نوع سایتی ، به اندازه سایت طراحی شده با وردپرس توانایی تغییر پوسته را نخواهد داشت.پوسته ها به راحتی نصب و با محتوا های موجود از جمله منوها ، برگه ها و پست ها سازگار می شوند.تنوع قالب ها بی نظیر و فوق العاده زیبا می باشند .مرجع های استاندارد  بسیار زیادی از جمله مخزن خود وردپرس و سایت themeforest   از جمله این مرجع ها می باشند.قالب ها به راحتی قابل ویرایش ، شخصی سازی ، ترجمه و راست چینی را دارند.

نکته: در زمان نصب وردپرس ، تنظیمات اولیه وردپرس یکی از موارد مهم و قابل اهمیت می باشد که باید به درستی رعایت گردد.

به روز رسانی هسته در طراحی سایت  وردپرس

به روزسانی پیوسته وردپرس یکی دیگر از مزیت های این سی ام اس می باشد.بروز رسانی دائم سایت وردپرس باعث جلوگیری از هک شدن سایت ، امنیت سایت و بالا رفتن سایت طراحی شده با وردپرس می گردد.هک شدن  سایت طراحی شده با وردپرس امکان پذیر نخواهد بود مگر اینکه از قالب و پلاگین های غیر استاندارد استفاده شود ، هسته به روز رسانی نشود ، رمز ها ضعیف و یا سرور غیر ایمن استفاده نمایند.جالب است که بدانید تا کنون حدود 100 نسخه بروزرسانی از وردپرس موجود می باشد.

نکته : زمانی که سایت وردپرس خود را به روزرسانی میکنید ، از داشتن  نسخه پشتیبان اطمینان حاصل نمایید تا دچار تداخل ورژن قالب و پلاگین ها به هسته وردپرس نشوید.