09133239584

اصفهان

ساعت کاری 10:00-18:00

فارسی سازی قالب و افزونه وردپرس

افزونه جدیدی نصب نموده اید که فارس نمی باشد ، تمام آموزش های فارسی سازی قالب و افزونه را مطالعه نموده اید ولی همچنان سایت شما فارسی نمی باشد ، کاملا سردرگم شده اید، قالب جدیدی از سایت ها خارجی خریداری کرده و علاقه مندید از طرحی جدید و متفاوت استفاده کنید ولی سایت شما استاندارهای یک سایت فارسی زبان را ندارد، بهترین راه حل استفاده از یک تیم مجرب پشتیبانی وردپرس برای فارسی سازی قالب و افزونه می باشد.

فارسی سازی قالب و افزونه وردپرس

راست چین کردن قالب وردپرس

قالب جدیدی ،برای طراحی سایت وردپرس ، از سایت های خارجی خریداری کرده اید و سایت های راست چین نیستند ، در واقع این قالب ها استاندارد سایت های زبانهای راست به چپ را برخوردار نمی باشند.منوها ، جهت چینش المان ها و نوشته ها و …..عوامل مختلفی هستند که سایت راست چین با سایت های چپ چین را متمایز خواهند کرد. یک فونت فارسی هم برای تکمیل فرآیند مورد نیاز می باشد.برای راست چین کردن سایت باید با علم css  آشنایی کامل ، و با ساختار و تنظیمات اولیه وردپرس و توسعه دادن آن کمی آشنا باشید.

در صورتی که با موارد بالا آشنا نیستید ،  با تیم ایمن وردپرس تماس گرفته و با خیال راحت ، قالب و افزونه استاندارد برای سایت های فارسی را از آنها درخواست نمایید.