09133239584

اصفهان

ساعت کاری 10:00-18:00

نصب قالب و افزونه وردپرس

طراحی سایت وردپرسی همه چیز را راحت و انعطاف پذیر کرده است.سی ام اس بر پایه php  با قابلیت های فوق العاده و قالب های زیبا و متعددی که کمک شایانی در افزایش سایت و دنیای وب نموده است.نصب قالب و افزونه وردپرس بسیار سریع و راحت می باشد.کاربران از حرفه ای تا مبتدی به کمک آموزش های استاندارد به راحتی این کار را نجام دهند.نصب قالب و افزونه نیز به همین راحتی می باشد.

مشکل زمانی رخ می دهد که بین انتخاب افزونه های برای کاربری خود به مشکل برخورد می کنید که کدام قالب وردپرس و یا افزونه وردپرس بهتر است ؟ کدام نیازهای من را پاسخ گو می باشد؟پس بهتر است کار توسط یک تیم حرفه ای در زمینه پشتیبانی وردپرس انجام گیرد.

بسیاری از مواقع افزونه های نصب شده با افزونه های جدید مغایرت داشته و یا با قالب جدید سازگار نمی باشد ، پس انتخاب ورژن در نصب قالب و افزونه اهمیت خاصی پیدا کرده و این امر باید توسط یک تیم و فرد مسلط به خدمات پشتیبانی وردپرس انجام پذیرد.

تیم ایمن وردپرس در زمینه مشاوره و نصب انواع قالب و افزونه وردپرس و همچنین تنظیمات پیشرفته و حتی اختصاصی کردن افزونه وردپرس با تخصص خود همیشه در کنار وب مستران عزیز در دنیای وب بوده است.

همکاری با یک تیم متخصص باعث پیشرفت و صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد، نیاز نیست تمامی راههای مختلف را تست نموده و در نهایت به نتیجه مطلوب نرسید ، بلکه تیم حرفه ای پلی برای نزدیک شدن به هدف می باشد.

تیم ایمن وردپرس در همه زمینه های خدمات وردپرس یاری وب مستران عزیز خواهد بود.

 

در صورت نیاز به مشاوره همین اکنون می توانید با شماره 09133239584 تماس حاصل فرمائید و نیازهای خود را با تیم ما در میان بگذارید.